SepetinizSepetiniz Boş.
Sipariş Takip

Ana Menümüz
Ürün Gruplarımız


Teslimat Bilgileri
    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi, Aras ve PTT kargo firması tarafından size teslim edilecektir.  Ürün portföyünde bulunan ürünler için stok tutmamaktadır. Ürünler sipariş üzerine hazırlanılır müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin ve sevkiyat sürecinden dolayı siparişler 5 işgünü içerisinde teslim edilebilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler firmamızın stoklarında tükene bilmekte ya da nadir de olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecektir. Kesinleşen siparişler yurt içinde Yurtiçi, Aras ve PTT kargo firması tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. mavimedikalgiyim.com 'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Ürünleri teslim alırken kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir zarar, hasar ya da ayıp varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

    Yurtiçi, Aras ve PTT kargo genel olarak Türkiye'nin her tarafına teslimat yapmaktadır.Ama bazı yerleşim alanlarında şubesi bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz yerleşim alanınız kargo firması tarafından mobil bölge olarak  kabul edilip haftanın belli günlerinde kargonuz size teslim edilmektedir.

  Verdiğiniz siparişinizin durumunu ve kargo takip numarasını 0 506 991 79 31 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.  Kargo takip numaranızla, ptt kargo web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.
Online : 1 | Bug?n : 27 | Toplam : 420321
Sivas Mavi Medikal İş Elbiseler ve Tıbbi Giyim, Doktor, Laboratuvar Önlükleri, Hemşire, Ameliyat, Aşçı Formaları
© Copyright By 2015-2017 Mavi Medikal Giyim. Her Hakkı Saklıdır
Hemen Ara
WhatsApp